–> Napísať hodnotenie


Stanley Csovari (3.11.2010)
Super chata a tesim sa na tuto zimu co pride :) dufam ze tam zase pojdeme fakt super chata odporucam :)
Peter Nord Hansen (1.11.2010)
We was a christian group from Denmark with children, young and grown ups. We all enjoy Chata Rackova very much. Beautifull sourroundings and a very special service from Anna, her husband and their staff. We will be back and lokke foreward to visit the verye good house two times next year
Ivan Staroň (6.1.2010)
Super chata, úžasné prostredie, fantastický relax! V lete tu chodievame kvôli turistike a hubám:) a v zime na lyžovačku. Zvyčajne využívame vlek, ktorý patrí chate Račková.
Vlastimil Pospíšil - setkání seniorů (30.11.2009)
Milo nás překvapila rekonstrukce chaty. Nové prostředí je opravdu krásné. Zvenku nás udivila okna a zevnitř krásný výhled směrem na pastviny, kde sa pasou ovečky. Každý, kdo miluje přírodu, je v Račkové spokojený.
Anna Rajska (19.9.2009)
Ďakujeme personálu Chaty Račková, že sa o nás krásne starali počas víkendového pobytu na našej Škole pastorálneho poradenstva. Prechádzky nádhernou prírodou v okolí chaty boli neuveriteľne osviežujúce, strava výborná, aj káva bola super:) Určite prídeme znovu!
Martina (20.7.2009)
super chata
Vychutnajte si ničím nerušené ubytovanie v Račkovej doline a získajte nezabudnuteľné zážitky z horských túr v Západných a Vysokých Tatrách, množstvo zábavy v aquaparkoch a turistických aktrakciách Tatier a Liptova.Či už prídete na rodinnú dovolenku, pracovné stretnutie alebo táborový pobyt, vždy sa snažíme myslieť na Vašu spokojnosť a pohodlie a radi Vám vyjdeme v ústrety aj pri Vašich individuálnych prianiach.