Scroll to top
sk

Školy v prírode, letné tábory, lyžiarske kurzy

Čerstvý, horský vzduch a bezpečné prostredie pre Vaše deti!

Poskytujeme bezpečné prostredie pre školy v prírode, detské a mládežnícke tábory, nakoľko chata je v tichom prostredí bez cestných komunikácii k iným objektom.
Prevádzka chaty je celoročná, mimo sezónu sú k dispozícii zaujímavé zľavy.
Chata je vhodná tiež pre lyžiarske výcvikové kurzy, prípadne pre stredoškolské pobyty zamerané na výchovu k ochrane prírody.

Na vyučovanie máme k dispozícii školské lavice a stoličky, 2 miestnosti na vyučovanie, 1 x čierna tabuľa, 1 x tabuľa flip-chart, meotar, videoprehrávač.

Stravovanie – raňajky, desiata, obed, olovrant, večera, pitný režim. Zohľadňujeme diety a vegetariánsku stravu. Deti iste radi využijú aj bufet s cukrovinkami.
Na aktívny oddych môžete využiť volejbalové hrisko, kôš na streetbal, väčšie ihrisko na rôzne aktivity, nízke laná, okolitý terén vhodný na športové hry v prírode, hľadanie pokladu a pod. , večer si deti iste radi posedia pri táboráku.

Vo voľnom čase môžete podniknúť nenáročné prechádzky Račkovou dolinou, prípadne celodenné výlety po vyznačených turistických chodníkoch priamo z chaty, na ktoré Vám pripravíme obedový balíček.
Zaujímavou je tiež návšteva múzea liptovskej dediny v Pribyline, kam zájdete pešo z chaty (5 km). V zime prevádzkujeme vlastný 350 m lyžiarsky vlek.
Na požiadanie zabezpečíme prednášku a besedu s členom Horskej služby.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.