Scroll to top
sk

O nás

Od júla 2004 chatu spravuje nezisková organizácia IN Network Slovakia, n. o (www.innetwork.sk), ktorá prevádzkuje aj Spoločenské centrum 3Pe v Lučenci, Komunitné centrum v Cinobani, vydáva publikáciu Chlieb náš každodenný, organizuje letné anglické tábory a formou Adopcie na diaľku podporuje deti v Ugande.

Ako sa k nám dostanete:                                                               Z diaľnice odbočíte na výjazd Podbanské/Liptovský Hrádok – po výjazde z diaľnice zvolíte smer Podbanské. Za Pribylinou je na ľavej strane Múzeum slovenskej dediny, potom mostík a hneď za mostíkom odbočka doľava na ATC Pribylina. Tou istou cestou sa ide aj ku Chate Račková. Po obídení autocampu je na pravej strane transformátor, pred ním odbočíte vpravo a dostanete sa priamo pred chatu.  Ak plánujte pricestovať autobusom, najbližšia zastávka je Pribylina – rázcestie. Najbližšia vlaková stanica sa nachádza v Liptovskom Hrádku, ktorý je od chaty vzdialený 16 km. V prípade záujmu pre vás zabezpečíme za poplatok dopravu autobusom alebo mikrobusom.                        GPS: 49.133513, 19.8032

Ubytovanie v prírode Račkova dolina Pribylina

Nádherná scenéria Západných Tatier, nedotknutá Račkova dolina a príjemná atmosféra v Chate Komenského poskytuje dostatok príležitostí pre individuálnu či rodinnú dovolenku, usporiadanie konferencií, kurzov, táborov a škôl v prírode.

Či už prídete na rodinnú dovolenku, pracovné stretnutie alebo táborový pobyt, vždy sa snažíme myslieť na Vašu spokojnosť a pohodlie a radi Vám vyjdeme v ústrety aj pri Vašich individuálnych prianiach. V zariadení je možné usporiadať aj svadby.