Konferencie a semináre


Pripravte konferenciu, či firemné stretnutie a relax zároveň!

Chata Račková je vhodná na usporiadanie konferencií, pobytovných seminárov, firemných stretnutí a školení, jazykových kurzov, nácviky spevokolov a pod.
K dispozícii je spoločenská miestnosť s klavírom a menšia spoločenská miestnosť, ktorá je vo voľnom čase využívaná ako herňa. Kapacita spoločenskej miestnosti je 80 miest.

  • Technické vybavenie - flipchart, dataprojektor, plátno, meotar, ozvučenie.
  • Počas akcií Vám, podľa Vášho želania, zabezpečíme coffeebreake – káva, čaj, minerálka, nealkoholické nápoje, sladké a slané pečivo, obložené chlebíčky, ovocie...
  • Stravovanie – polpenzia alebo plná penzia, zohľadňujeme diety na požiadanie, vegetariánsku stravu, v prípade celodenného výletu Vám pripravíme obedový balíček. Kapacita jedálne 96-100 miest.
  • Doprava – zabezpečujeme dovoz autom z autobusovej alebo vlakovej stanice, v prípade potreby pre Vás objednáme autobus podľa Vašich požiadaviek.
Sprievodné aktivity, programy športového a zábavného zamerania:
Na požiadanie zabezpečíme rezerváciu welness v hoteli Permon - 12 km, bazén, bowling, sauny v okolitých hoteloch priamo v Račkovej doline, prípadne Vám poradíme firmy zaoberajúce sa prípravou športových a zábavných programov pre firemné stretnutia. Priamo pri chate môžete na teambuildingové aktivity okrem nádhernej prírody využiť hrisko, nízke laná, večer si môžete pripraviť spoločnú opekačku.

Ak nechcete byť vonku, v herni nájdete stolný futbal, pin-pong, ribstol, TV, spoločenské hry.